Oluşum Sızdırmazlık Kimdir ?

Sızdırmazlık Elemanları Genel Çalışma Prensipleri, bütün sızdırmazlık elemanlarının genel çalışma prensibine göre mutlaka bir miktar ön yükleme (sıkma payı) ile montaj yapılmalı ve sızdırmazlık elemanı kanalında uygun miktarda boşluk olmalıdır. Basınçlı akışkan, çalışma anında bu boşluğa dolarak sızdırmazlık elemanına etkimeli ve sızdırmazlık dudaklarını açarak ya da keçe malzemesini basınç etkisi ile şişirerek görev yapmasını sağlamalıdır.

Sızdırmazlık elemanlarının depolanması ile ilgili öneriler depolama boyunca, kauçuk parçalar ve plastik mamullerin mekanik ve fiziksel özelliklerinde değişime neden olabilir. Bu değişim birçok faktörün kombinasyonu sonucu oluşabilir:

Oksijen
Ozon
Direkt güneş ışığı
Yüksek ısı
Ultraviyole ışınlar
Nem
Kir ve kimyasal etkiler İyi koşullarda depolanan kauçuk ve plastik ürünler uzun sürelerde dahi özelliklerinde hiçbir şey kaybetmezler.

 

salmastra, Amyant Ürünler, Salmastralar, Sanayi Plastikleri, salmastra, Poliüretan Ürünler, Fiber Ürünler, Contalar, Seramik Elyaf Ürünler, Cam Elyaf Ürünler, Keçeler, Kauçuk Ürünler, Endüstriyel Kumaşlar, salmastra

MV

ÜRÜN GRUPLARI